3.A SUP liga – 4.kolo : Tycho de Brahe SUP - Bítovská SUP 2 : 4 (1:3)

hráno 12.4. na hřišti Záběhlice od 19:00 hod

Nastoupili (9):  Jára „Sepp“ Pilecký (B) - Jika Patka (c) - Mirek Volák       - Karel Vodička - Viky Kassl - Rosťa Sládek - Hanka Filipová - Michal Košťál      - Vláďa Kolankiewicz

Omluveni (4) :  Tonda Tichý – Zdeněk Lust -  Pavel Kopečný - Radovan Loužecký

Bez omluvy (1): Jirka  Vojta

Fans (1):  Oldtimer        Vývoj skóre:  0:2, 1:2, 1:4, 2:4

Branky: - 1:2 - Jirka Patka jako správný kapitán zavelel v 22.minutě k  útoku na lepší výsledek. Obral váhajícího Zdeňka  Stránského  o míč   a  velice zkušeně  skóroval  podél  bezmocného  Pavla Hájka                                                                                    - 2:4 - v 60.minutě upravil výsledek  do  konečné podoby Rosťa Sládek po nezištné  nahrávce od Karla Vodičky

Tak trochu tradičně  velice špatný  úvod  zápasu. Hned  první  akce  soupeře  totiž  skončila  po  cca  40-ti  sekundách hry  brankou.  Zatím  co  si  borci  Bítovské  zápas  v  dalším  průběhu úvodního poločasu hodně užívali, na  naší  straně barikády  bylo  naopak  chvílemi  docela  smutno.  A  když  se  v 10.minutě  prosadil  Honza  Choura  a  dal  na  2:0,  vypadalo  to  na  pěkný  debakl.  Naštěstí jsme  se  v zápase   postupně  zlepšovali, zejména  jsme  zpřesnili  naší  hru.  A  když  Jirka Patka  jako  správný  kapitán  dal  na  1:2,   začali  jsme  Bítovské  docela  škodit.  Mohli  jsme  i  srovnat  nepříznivé  skóre,  šance  byly,  ale  stačila  maličká  chybička  a  Honza  Choura   nabídku  na  skórování  zkušeně  využil  a  v  29.minutě  dal  na  1:3.  Bylo  vymalováno.   Podle  mně  to  byla  ta  chvíle,  kdy  se  v  zápase  „lámal“  chleba.   I  ve  druhé   půli  se  hrál  zajímavý zápas  v  dobrém  tempu  s  celou  řadou  střeleckých  příležitostí,  při  kterých  potvrdili  oba  gólmani  svoje  pozice  brankářských  jedniček.  Např.  Pavel Hájek  se  zaskvěl  při  zakončení  Hanky Filipové, která   nádherně  pohotově  trefila  bránu  z  voleje  a  na  opačném  pólu   pak  zase  Jára  „Sepp“  Pilecký  vychytal  hned  trojici  hráčů  Bítovské, která  se  dostala  za  naší  obranu (jak  je  to  možné ?).