3A SUP ligy - 2.kolo : Tycho de Brahe SUP – Houbaři 2:1 (1:0)

Nastoupili ( 9) : Jára "Sepp" Pilecký (B) - Jirka Patka ©  -  Pavel Kopečný - Karel Vodička  - Vláďa Kolankiewicz - Viky Kassl - Mirek Volák   - Hanka Filipová  - Zdeněk Lust

Omluveni ( 2): Tonda Tichý - Rosťa Sládek (nemoc) - Radovan Loužecký (zraněn)

Nepříšli ( 2):  Michal Košťál  – Jirka  Vojta

Fans (1) :  Oldtimer

Branky :  v 8.minutě  dal  Mirek Volák ( ? )  na   1:0   as. Jirka ( Hanka prý minula)   díky za doplnění,          v  48.minutě  Viky  Kassl  po  samostatné  akci  nic  nevymýšlel  a  bodlem  zvýšil na 2:0

Navázali  jsme  na  vítěznou  sparťanskou  vlnu  a  po  zodpovědném  výkonu  všech  jsme  zaslouženě  slavili  premiérové  vítězství.  O  toto  vítězství  se  zasloužili  všichni  přítomní - ať to  byla  moje  osoba  v pozici  „podavače“  zakopnutých  míčů,  nebo  díky  velmi  dobrého výkonu  „Seppa“  v brance,  zodpovědného  výkonu  celé  naší  obrany  a  to  zejména  „Vlaďi“,  který  doslova  „vymazal  obávaného R. Hliňáka.  Také se  dařilo  i  ostatním,  ale  musím  pochválit  Jirku, který  i  ze   zablokovanou  krční  páteří  po  hřišti  neustále  „jezdil“  a  tom  to  je.

Po  celý   zápas  jsme  měli  na  mokrém  umělém  pažitu  mírnou  převahu.   Mokrý  míč  si  chvílemi  dělal  co chtěl  a  tak  byla  k  vidění   spousta  nepřesností  jednak  v přihrávkách,  ale  i  při  zakončení.  Hráno  slušně  v  dobrém  tempu.   Ozdobou  byly  výkony  obou  brankářů,  kteří  doslova  čarovali  a  zmařili  dlouhou  řadu  tutovek.

V 8.minutě  jsme  se  ujali  vedení  1:0,  kdy  dorazil  odražený  míč  do  odkryté  sítě  Míra (asi).   Další  jasné  tutovky  jsme  úspěšně  zahazovali,  až  se  v závěru  prosadil  Viky,  který  dal  bodlem  na  2:0.  Bohužel  Sepp  další  shutouts  nevychytal -  soupeř  dal  v  cca  59.minutě  na  2:1.  Škoda.

Díky  všem  za  nasazení  a  bojovnost.  Jen   tak  dál.