3B SUP ligy - 9.kolo : Tycho de Brahe SUP – Bítovská SUP 3:4 (1:3)

Nastoupili ( 9): Jára "Sepp" Pilecký (B) - Jirka Patka © - Zdeněk Lust - Pavel Kopečný - Karel Vodička - Vláďa Kolankiewicz - Viky Kassl - Hanka Filipová - Rosťa Sládek

Omluveni ( 5):  Michal Košťál - Tonda Tichý - Pavel Živný "Mydloch" - Mirek Volák – Jirka Vojta

Fans 1 :  Oldtimer

Branky :  v 8.minutě  dal  Viky  na  1:1   as. Vláďa

v 50.minutě  dal Jirka Patka na  2:3  as. Jára,

v 51.minutě  využil  Pavel ideální nahrávku od soupeře a vymetl šibenici  na 3:3

Vývoj skóre : 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:4

Zajímavý  zápas  hraný  ve  velkém  nasazení,  v   dobrém  tempu  a  poměrně  slušně. Nakonec  se   po  dramatickém  průběhu  radoval  soupeř.

V  posledním  zápase  jsem  nastoupili  na  potemnělém  hřišti   proti  tradičnímu  soupeři  a  než  jsme  se  rozkoukali,  soupeř  hned  z  první  akce  ve  2.minutě  skóroval  -  0:1.   Ledová  sprcha  nás  docela  probrala  a  v 8.minutě  jsme  po  závaru   srovnali  - 1:1.  Naše  radost  však  trvala  velice  krátce – soupeř  totiž  kontroval  nejdříve  dorážkou  z rohu  v 12.minutě  na  1:2  a  vzápětí  dostal  Honza Choura  na  chvilečku  prostor  na  střelu  a   tak  to v  14.minutě  už  bylo 1:3.   V dalším   průběhu  jsme  navýšili   aktivitu  ve  snaze   vyrovnat   a  vypracovali  si řadu  dobrých  příležitostí  ke  skórování.  Ale  branka  Pavla  Hájka  byla  jakoby  zakletá - dlouho  chyběla  buď  finální  přihrávka  a  nebo  jsme  branku  těsně  míjeli,  případně  jsme  ho  „trefovali“.  Až  se  na  to  nemohl  dívat  Jára  a  v  50.minutě  rychle  poslal  Jirku  do  brejku,  který  dal  bodlem  na  2:3. Soupeři  malinko  docházeli  síly  a  tak  začal  kupit  chyby.   Vzápětí  totiž  Standa  Kasa   ideálně  našel  Pavla, ten  nic  nevymýšlel a  velmi  hezky  to  trefil -  3:3.  Naše  spokojenost  však  měla  krátké  trvání.  Hráči  Bítovské  totiž  dokázali  v 53.minutě opět skórovat.  Po   zmatcích  u  naší branky po  další  standardní  situaci  potvrdil Jirka  Fiala   dobrý  výkon  a  rozhodl – 3:4.   V  samém  závěru  mohl  ještě  srovnat  Rosťa,  ale  ani   nadvakrát   míč  do  prázdné   branky   nedostal.  Škoda.

Pochvala  všem  za  bojovnost  a  nasazení.

Jinak  se, doufám, že  se  uvidíme  v  pátek  na  Závěrečné,  kde  probereme  co se  povedlo  více  a  co  méně.