3B SUP liga - .kolo : Tycho de Brahe - Žvahov 2:2 (0:0)

Nastoupili (9) :  Jarda „Sepp“ Pilecký - Jiří Patka - Viky Kassl - Pavel Kopečný - Zdeněk  Lust  - Michal  Košťál - Karel Vodička - Volák Mirek  - Jirka Vojta

Omluveni  (5) : Hanka Filipová  - Vlad. Kolankiewicz –Rosťa Sládek - Tichý Tonda - Pavel „Midloch“ Živný

Fans (1) :  Oldtimer

Vývoj :  1:0, 1:2, 2:2

Branky : 1:0  v  34.minutě  Viky    A : Karel,     2:2  v  59.minutě  Pavel    A : Karel

Oldtimer

Aktualita :   Bítovská - Felix 4:4

S krátkým odstupem jsem  napsal něco málo :

Na  zápase  jsem  náhodou  byl  a  tak  jsem pro  všechny,  kteří  naopak  nemohli,  napsal   krátký   komentář.   Opět   jsme  se   sešli   v  dostatečném  počtu.  K  vidění  byl  standardní  zápas  Old boys  průměrné  úrovně.  Hodně  snahy,  ale  málo  fotbalové   muziky.  Spousta  nepřesností  při  rozehrávce  či  zakončení  a  také  spousta  zbytečně  ztracených  míčů.   Oba   týmy  měly  dobré  příležitosti  ke  skórování,  ale  brankáři  vše  bezpečně  pochytali  a  tak  jsme  na  úvodní  gól  čekali  docela  dlouho.  Nakonec  jsem  se  dočkali  jako  první. Po ponechané  výhodě  "nabil"  Karel   u  tyče  volnému  Vikymu  -  a  bylo 1:0.   Ale  stačilo  malinké  zaváhání  při  rozehrání   na  půlce  a  chvilková  nedůslednost  při  bránění  a  Žvahov  dokázal  hned   skóre  srovnat  -  1:1.   A   vzápětí  bylo  ještě  hůř.   Po  jeho  rychlé  akci  a  nečekané  střele  přes  našeho bránícího  hráče   totiž  míč   zapadl   až  do  naší  sítě  -  1:2.   V  dalším  průběhu  se   už   hrálo   pouze  na  jednu  branku  a  nakonec  jsme   v  samotném  závěru  zaslouženě  vyrovnali.  Karel  před  brankou  vybojoval  míč  a  ideálně   našel  u  tyče   úplného  volného  Pavla  a  ten   se  nemýlil  -  2:2.

Nakonec  zasloužená   dělba  bodů  a   konečně  protržená  bodová  mizérie.

Další výsledky :   1.FC RUM SUP – Stará škola 6:0  kont.,  Endoprotéza – Indus  4:0,    SuperNova L.F.C- - Kapr tým SUP  1:4