3A SUP ligy - 12.kolo : Tycho de Brahe SUP – 1.FC RUM SUP 3:3 (1:0)

Nastoupili ( 8) : Jára "Sepp" Pilecký (B) - Jirka Patka © - Zdeněk Lust - Pavel Kopečný - Karel Vodička  - Vláďa Kolankiewicz - Viky Kassl - Mirek Volák

Omluveni ( 6):  Michal Košťál - Tonda Tichý - Pavel Živný "Mydloch"  - Rosťa Sládek - Bohouš Karafiát - Hanka Filipová

Fans 1 :  Oldtimer

Branky :  v 17.minutě  dal  Jirka  na  1:0   as. Karel,

v 31.minutě  dal Karel přesně k tyči už na  2:0  as. Pavel,

v 35.minutě  chytře  využil  Vláďa  zaváhání gólmana na 3:0, as. Mirek

Na oblíbeném  hřišti  s  neoblíbeným  soupeřem  jsme  s uzdraveným  Járou  předvedli  oproti  minulému  zápasu  úplně  jiný  výkon. Soupeře  jsme  dlouho  jasně  přehrávali  jak  pohybem,  tak  i  kombinačně    a  hlavně    zakončením.  Vypracovali  jsme  si  řadu  dobrých  příležitostí  ke  skórování,  ale  naše  míče  létali   buď  těsně  vedle,  či  je  pochytal  velice  dobrý  brankář  soupeře  a  nebo  jsme  míče   vysoko  překopli.  Do  vedení  1:0  nás  dostal  Jirka,  který  byl  ve  správnou  dobu  na  správné  místě  a  skóroval  do  prázdné  brány.  A  když  dned  v  úvodu   druhé  půle  potvrdil  roli  nejlepšího  střelce  Karel,  který umístil  míč  pohotově  vedle  gólmana  přesně  k tyči  na   2:0   a  vzápětí  velice  chytrou   střelou  Vláďa  z  dálky  dal  už na  3:0,  zdálo  se  rozhodnuto.   Bohužel   jsme  soupeři  v  dalším  průběhu  tak  trochu  podali  záchranné  lano.   Nejprve   na  půlce  vybojoval   v  souboji  míč  nakrátko  Jirka  na  Velánovi,  ale   ten   se,  i  po  zásahu  od  Zdeňka,  dostal  opět  k míči.  Oklamal  i  Járu  a  potvrdil   své  střelecké   ambice  a  v  37. minutě   nejenže  dal  3:1,  ale  tímto  gólem   přerušil  Járovi  jeho  šňůru  bez  obdržené  branky.  Ten  paradoxně  na  stejném  hřišti  obdržel  branku v 19.minutě  proti  Staré  škole (11:1),  pak  měl  dva  shoot outy  - nejprve  0:0  se  Suprtýmem  a  pak 3:0  proti  Tyrosu  Saens.  Minule  díky  nemoci  nechytal  a  tak  se  jeho  bilance  zastavila  na úctihodných  198. minutách  bez  obdržené  branky.  Pak  měl  v  dalším  průběhu   Jára  v  40.  a  v  47.minutě  dvě  slabší  chvilky  a  najednou  to  bylo  3:3  a  začínalo  se  od znovu.  Soupeř  neuvěřitelně  ožil  a  je  pravda,  že  měl   po  vyšachování  Míry  s  Járou  i  příležitost   skórovat  do  prázdné   branky,  ale  neuvěřitelně  trefil  pouze  tyč.   V  závěru  měl  i  další  šance,  ale  Jára  předvedl  skvělé  zákroky  a  protože  i  naše  snaha  skórovat  byla  taky  marná,   skončil  zápas  nakonec   zaslouženou  remízou.