3A SUP ligy - 11.kolo : Tycho de Brahe SUP – Cormoran SUP 2:6 (0:3)

Hráno : Mikulova 2 od 18:15 hodin

Nastoupili ( 8) : Zdeněk Lust (B) - Pavel Kopečný - Karel Vodička  - Vláďa Kolankiewicz      - Viky Kassl © - Jirka Patka - Mirek Volák - Hanka Filipová

Omluveni ( 6): Jára "Sepp" Pilecký - Michal Košťál - Tonda Tichý - Pavel Živný "Mydloch" - Rosťa Sládek - Bohouš Karafiát

Fans 4 :  Oldtimer + Kája Vodička jun + Michal Košťál + kolegyňka Hanky z práce

Branky :  v 34.minutě  dal  Karel  na  1:3   as. Jirka  a  vzápětí  dal  v 36.minutě Vláďa na 2:3  as. Pavel

V  závěru  soutěže  máme  soupeře  z  horní  poloviny  tabulky  a  vypadá  to,  že  to  bude  „bolet“.  Před  zápasem  se  sice  domluvíme  kdo a  kde a  jak  budeme  hrát,  ale  po  chvíli   je  to  už  o  něčem  jiném.  Je to marný, je to marný.

Ještě  před  výkopem   jsme  měli  první  ztrátu.  Našeho  železného  muže  Járu   totiž  přemohl   burubundus  a  tak  do  branky  zaskočil  Zdeněk,  kterého  do  2.půle  vystřídal  Viky.   Paradoxně  jsme  měli  v  zápase  první  loženku -  od  půlky  běžel  Viky,  ale  netrefil  branku  a  v  samém  závěru  zase  běželi  Pavel  s  Mírou  na  gólmana,  žel  Pavel  nedal.  V  první půli  jsme  trefili  tyč  a  ve  druhé  půli  zase  břevno, ale  na  to  se  nehraje.  Tým  Cormoran  potvrdil,  že  má  v lize  nejlepší  útok.  V závěru  úvodní  půle  dal  z ničeho 3  góly  a  bylo.  Ale  ve  druhé  půli  jsme  soupeře  trochu zaskočili,   ale  za  stavu  2:3  jsme  dobrou  šanci  na  skórování  nedali  a  pak  už  soupeř  „trestal“.