3A SUP liga - 10.kolo Tycho de Brahe SUP - Tyran Saens SUP 3:0 (2:0)

publikováno 27.05.2015

hráno v areálu Na šancích od 19:00 hodin

Nastoupili (7) : Jára (B) - Zdeněk - Pavel - Viky (C) - Karel - Jirka - Hanka        Omluveni (6) : Vláďa - Tonda - Míra -  Bohouš - Rosťa - Jirka

Branky :  v 12.minutě dal Karel na 1:0   A : Zdeněk;   v 17.minutě skóroval Jirka  na 2:0   A : Viky  a  v  32.minutě  se  prosadila Hanka na  3:0  A : Jirka

Fans (2):  Oldtimer + Jirka

Nakonec, oproti minule, dorazili  všichni  přihlášení  a  díky  zdravotním  indispozicím  a  pracovním  povinostem  jsme  byli  opět  pouze  v  šesti.  A  tak  jako  jediný  střídající  nastoupil  i  Jirka,  který  se  ukázal   díky  vstřelené  branky  a  perfektní  nahrávce  Hance  před  prázdnou  branku  jako  velice  kvalitní  posila.  Díky.

Jinak  jsme  měli  neustále  navrch.  Soupeř   v   zápase   plných  nepřesností  potvrdil,  že  jeho  umístění  na  chvostu  tabulky  není  náhodné.  Měl  sice  šance  na  skórování,  ale  Jára  obhájil  pozici  brankářské  jednička  v  soutěži.

I  díky  nasazení  a   velice  zodpovědnému   přístupu  všech  přítomných  jsme  v  zápase  nakonec  slavili  zasloužené  vítězství.

Jen  tak  dál,  v  dalším, velice důležitém  zápase  máme   možného  postupujícího  tým  Cormoran SUP  a  tak  se  necháme  překvapit,  jen  by  to  chtělo  více lidí.

Oldtimer

P.S.  Aktuálně :  Bítovská - Felix  5:3,  Houbaři  - Enzian  4:1, Rum SUP - Stará škola 6:1, Estudiantes - Flamengo 3:6