3.A SUP Liga - 3.kolo : Tycho SUP - Felix club super 2:0 (1:0)

Jára "Sepp" Pilecký - Pavel Kopečný - Karel Vodička - Zdeněk Lust - Rosťa Sládek - Vláďa Kolankiewicz - Hanka Filipová - Jirka Patka - Mirek Volák - Viky Kassl - Bohouš Karafiát
Omluveni (4): Michal Koscelanský - Michal Košťál - Tonda Tichý - Pavel Midloch Živný
Fans 2 : Michal Košťál, Oldtimer
Vývoj skóre: 1:0, 2:0
Branky: 1:0 Karel Vodička v 14.minutě A: Zdeněk Lust,
            2:0 Karel Vodička v 42.minutě A:Pavel Kopečný

Jubilejní desátý zápas s týmem Felix club super zajímavě pohnul se vzájemnou statistikou. Po dnešním zápase je bilance tato: 10 5 0 5 17:14 10 b.  K zápase se sešlo 10 bojovníků do pole a naše tradiční opora v bráně Jára. Soupeř na tom byl mnohem hůře. Nastoupili sice v plném počtu pěti v poli + gólman, ale na střídání jim už nezbylo. Proto to byl od počátku souboj naší kombinační invence a jejich zatažené obrany, z které podnikali vcelku úspěšné brejky. Bilance těchto ataků za první poločas byla 1 tyč + dalších 5 šancí, které nejednou vyplynuly z naší přemíry snahy. Naštěstí se podařilo skórovat nám: Zdeněk využil autového vhazování na úrovni vápna a kulečníkovým způsobem, tj. odraz koule od koule, trefil ve vápně Karla a ten následně trefil branku. Takže to bylo 1:0 a následovaly další minuty probíjení se jejich zataženou obranou, případně bránění se jejich brejkům.
  O přestávce jsme si zopakovali pokyny, které padly již před zápasem. Ale tradičně to dopadlo tak, že soupeř, který by postavil hru na odposlechnutí našich taktických pokynů, by naprosto pohořel. Druhý poločas vypadal z naší strany lépe. Zodpovědnější bránění a více pohybu v útoku. A s tím přišly i šance: Přihrávka do vápna na Vikiho, který přestřelil; podobně skvělá přihrávka Rosti na Jirku, který o milimetry nedosáhl. Celou naší snahu korunoval Pavel skvělou kolmici po levé straně, kterou zužitkoval Karel v náš druhý gól.
Ten nás trochu uklidnil a mohli jsme se věnovat zodpovědnému bránění. Soupeř i přesto, že celý zápas hrál v pěti, se neustále tlačil dopředu. Jejich hráči byli většinou rychlí a s míčem si docela rozuměli a tak Jára musel v druhém poločase vytáhnout několik skvělých zákroků. Zejména střely od jejich neúnavně bojující desítky měly oči a solidní razanci.                                                                                                       Soupeř to byl zdatný a nehrát bez střídání, tak by asi mohlo být skóre jinačí. U nás tradičně spolehlivý gólman, kvalitní kombinační hra a hlavně zodpovědnost jak v obraně, tak i v útoku.

Jen tak dál!

MIKO

Výsledky 3.kola : Enzian – 1.FC RUM SUP  1:4,   Bítovská SUP – Suprtechno    4:3,                                                                                    Koliba F.C.V. – Tyran Saens FC SUP  2:2,   Houbaři – Rokoska SUP  0:3