Úvod » Zápasy » 2015 jaro

3A SUP ligy - 2.kolo : Tycho de Brahe SUP – Estudiantes 3:1 (1:1)

publikováno 30.03.2015 (aktualizováno 04.04.2015)

hráno na hřišti Pražačka 2 od 19:00

Nastoupili ( 9) : Jára "Sepp" Pilecký - Pavel Kopečný - Karel Vodička - Zdeněk Lust - Rosťa Sládek - Vláďa Kolankiewicz - Hanka Filipová - Jirka Patka - Mirek Volák      Omluveni ( 6): Michal Koscelanský - Michal Košťál - Tonda Tichý - Viky Kassl - Pavel Živný "Mydloch" - Bohouš Karafiát      Fans 1 : Oldtimer      Vývoj skóre : 0:1, 2:1, 3:1      Branky : 1:1 Karel  Vodička  v 20.minutě  A: Pavel Kopečný,     2:1  Karel  Vodička  v  47.minutě  A:Zdeněk Lust,    3:1  Pavel Kopečný  v  52.minutě   A: Rosťa Sládek  Opraveno    ŽK : Zdeněk Lust  v  50.minutě za  faul

Byl  jsem  jen  posledních  15  minut.  A  zdálo  se  mně,  že  souhra  v  zápase  fungovala  o  hodně  lépe.  Viděl  jsem  řadu pěkných  akcí  zakončených  i  brankově.  Jen  tak  dál.

Bližší  komentář   doplníme dodatečně.

Díky  všem   Old_timer

Aktuálně : Bítovská SUP - Stará škola  nakonec  3:3 !!! ( v  46.minutě  to  ještě  bylo  0:3)

Další výsledek 2.kola :  1.FC RUM SUP – Koliba F.C.V.  2:2,     Chybí: Tyran Saens FC SUP – Houbaři  4:4,  Rokoska SUP – Flamengo FC SUP Suprtechno – Felix club super