3A SUP ligy - 1.kolo : Tycho de Brahe SUP – Enzian 3:2 (2:2)

Hráno 24.3. na hřišti Mikulová 4, 19:30 hodin

Nastoupili (10) : Jára "Sepp" Pilecký - Pavel Kopečný - Karel Vodička - Zdeněk Lust - Rosťa Sládek - Bohouš Karafiát - Vláďa Kolankiewicz - Hanka Filipová - Viky Kassl - Jirka Patka

Omluveni ( 5): Michal Koscelanský - Michal Košťál - Tonda Tichý - Mirek Volák - Pavel Živný "Mydloch"

Fans ( 5) :  tři  fanynky (kolegyně Hanky z  práce) + Old_timer  +  Mydloch

Vývoj skóre :  0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2

Branky : Karel Vodička 1:1 (13),  A : Jirka Patka,   Pavel Kopečný 2:1 (14),  A : Karel Vodička,  Karel Vodička 3:2 (52),  samostatná akce

Úvodní zápas  po  zimní pauze  jsme  nakonec získali  ve  svůj  prospěch, ale  výhra  se  nerodila  vůbec  lehce  a  docela "bolela".  Neskutečné  drama  od  první  do  poslední  minuty.  Všichni  se  vydali  ze  všech  sil,  nakonec  rozhodl zlatý  gól  Karla,  který byl mužem zápasu.  Měl  totiž  podíl  hned  na  čtyřech  brankách.

Všem  moc  děkuji, hlavně doprovodu.  Old_timer.

Aktuální výsledky :  Estudiantes – Suprtechno 2:4,   Bítovská SUP  - Rokoska  SUP 1:5,  RUM - Tyran Saens SUP 4:2,  Flamengo - Houbaři 0:6