11.kolo 2A SUP ligy: Tycho de Brahe SUP – Berger club SUP 2:1 (0:0)

hráno 3.12.14 na hřišti Meteor 2 od 20:15 hod

Nastoupili ( 7) : Jára  "Sepp" Pilecký (B) - Bohouš Karafiát - Karel Vodička - Míra Volák - Hanka Filipová - Viky Kassl (C) - Vláďa  Kolankiewicz

Omluveni ( 8) : Pavel Kopečný - Michal Košťál - Michal Koscelanský - Jirka Patka - Tonda Tichý - Rosťa Sládek - Pavel „Mydloch“ Živný - Zdeněk  Lust

Fans :  2  - Pavel „Mydloch“ Živný  +  Oldtimer

Vývoj skóre :  2:0, 2:1

Branky : v 40.minutě 1:0 Karel Vodička,  asistence -  Bohouš Karafiát

v 45.minutě 2:0 Vláďa  Kolankiewicz,  asistence -  Karel Vodička

V  letošním  posledním  zápase  jsme  měli  nečekané  problémy  ze  sestavou  a  tak  nastoupilo pouze  sedm  statečných. Ale soupeř  byl  na  tom  ještě  hůř  - ten  musel hrát celý zápas bez střídání.  V  dramatickém  zápase  hraném  v  dobrém  tempu  měla  obě  mužstva  řadu  příležitostí  ke  skórování, ale gólmani byli  na svém  místě  a  tak  první  půle  nakonec  skončila 0:0.    K naší velké radosti  jsme  se  prosadili  jako  první.  Po rychlé kombinaci  a  vyšachování  soupeře  mezi  Vikym a  Bohoušem dával  zcela volný Karel přesně k tyči – 1:0.  Vzápětí se po lajně krásně uvolnil  Karel a po rychlém přečíslení našel ideálně  Vláďu, který nezaváhal – 2:0.

A  hned byl svět krásnější.

V poslední  minutě  sice  skóroval  i  soupeř, ale  víc  toho  už  nestihl  a  tak  jsme  slavili  premiérovou  výhru  v 2.lize.

V  letošním  roce jsme sehráli  21 zápasů s bilancí 7 výher, 9 remíz a 5 proher, skóre 53:52, 23 bodů

Poděkování všem za bojovný a  zodpovědný výkon.