9.kolo 2A SUP ligy: Tycho de Brahe SUP – FC Veget SUP 0 : 7 (0:2)

Nastoupili ( 8): Jára "Sepp" Pilecký (B) - Bohouš Karafiát - Karel Vodička - Míra Volák - Pavel „Mydloch“ Živný - Viky Kassl ©  -  Zdeněk Lust - Pavel Kopečný

omluveni ( 7 !!!) :  Michal Košťál - Michal Koscelanský - Jirka Patka - Tonda Tichý - Rosťa Sládek - Hanka Filipová - Vláďa Kolankiewicz

Fans :  1  -  Oldtimer

Vývoj skóre :  0:7

Známé  výsledky  9.kola :  Nejistá sezóna SUP –  Berger club SUP 0:0, Kapr tým SUP –  Žvahov 0:1,   Koliba F.C.V.Endoprotéza  9:12,  Valník  – Javorák plus  3:0,   Trops 1.SK SUPBenda All Stars FC   0:3

4

Další  zápas.  Další  jednoznačná  prohra.  V  netradičním  termínu  pro  nás  tak  trochu  netradiční  problémy  se  sestavou.  Nakonec  k zápasu  dorazilo  pouze  8 hráčů  včetně  Míry,  který  ale   přijel  ze  zápasu  s Comesem  a  na  jeho  pohybu  to  bylo  znát.  To  ostatní  makali opravdu  nadoraz,  sice  se  často  střídalo, ale  stejně  jsme  byli  bez  šance.  Lídr  soutěže  od  začátku  začal  hrát  náročný  běhavý  fotbal  a  pomalu  se  rozehrával  na  provozní  teplotu.  Velice  rychle  napadal  naší  rozehrávku  a  neustále  zlobil.  Hlavně  borec  s číslem 10, který  je  na  čele  střelecké   tabulky  2A  SUP  ligy.  Postupně  utahoval  smyčku  před  naší  brankou  a  zaměřoval  svoje  mířidla.   Dlouho  se   nemohl  prosadit,  ale  zastoupili  ho  jeho  spoluhráči.  V 10.minutě  už  to  bylo  2:0.  Další  branky  přišly  až  ve  druhé  půli  a  to  ještě  Jára  pochytal  co  se  dalo.  Nakonec  naše  vysoká  prohra  rozhodla  o  postupu  týmu  Vegetu  do 1.SUP ligy.

Naopak  my  jsme  zůstali  v  sestupovém  pásmu  a   …..