v  poli :  Pavel „Mydloch“ Živný  -   Jirka Patka

střídali :  Hanka Filipová - Viky Kassl - Vláďa  Kolankiewicz - Zdeněk  Lust - Rosťa Sládek - Tonda Tichý

omluveni :   - Jára  "Sepp" Pilecký - Michal Košťál - Michal Koscelanský

Fans  :  3  - dvě  fanynky  (kolegyně  Hanky  z  práce)  + Oldtimer

Branky :   v 17.minutě  1:2  Karel, asistence Pavel

v 18.minutě  2:2  Viky,  asistence Karel

v 23.minutě  3:2  Pavel,  asistence Karel

v 35.minutě  4:2  Viky, asistence Tonda

Nastřelená břevna :  1x Hanka, 1x Karel

Nastřelená tyč :  1x Rosťa

Nedohráli : Mydloch (kotník),  Zdeněk (naražená žebra)

Fantastická  účast,  dorazili skoro  všichni a  proto  jsou  komentáře   k   průběhu  tak  trochu  zbytečné.  Hráno  za  deště  a    na  mokré  umělce   si  míč  chvílemi  dělal  co  chtěl.  Soupeř  skóroval  v  zápase  hodně  šťastně   jako  první  po  neuvěřitelně  přesném vinglu  - 0:1.  Ale  to  nebylo  vše.  Hned  vzápětí  to  bylo  po  další  docela   hodně  šťastné  teči  k tyči  už  0:2  a  vůbec  to  nevypadalo  dobře.  Ale  krajně  nepříznivé  skóre   nás  doslova  nakoplo  a  po  pěti  minutách  jsme  už  vedli  3:2.  A  naprosto  zaslouženě.  Soupeře  jsme  doslova  uzamkli  před  jeho  bránou,  což  komentoval  jeden  z  jeho  hráčů,  že  hrajeme  jako  Bílej  balet.  Ale,  to  to   trvalo,  než  si  toho  někdo  všiml.

Ve  druhém  poločase  pokračoval  zápas  ve   stejném   duchu.  V úvodu  našel  Tonda  dlouhým  pasem  Vikyho,  který  si  míč  jen  posunul  a  druhým  dotykem  ho  uklidil  k tyči  -  4:2.  Doslova  fantazie  a  naše  vítězné  akcie  byly  na  vrcholu.  Jenže  v dalším  průběhu  tahal   soupeř  opět  za  šťastný  konec  a   dvakrát  neskutečně  uklidil  míč  do  naší  branky  4:4.  A  protože  v dešti  stranám  pravděpodobně  navlhl  střelecký  prach  skončil  úvodní zápas  nerozhodně.  Škoda,  k vítězství  nám  chybělo  opravdu  málo.  Po  celý  zápas  jsme  měli  mírnou  převahu.

Bojovné  utkání,  oboustranně  hodně  nepřesností,  ale  ono  to  půjde.

Díky  všem  za  nasazení.

Zdraví  Oldtimer

PS.  Po  zápase  jsme  ohoblovali  dalšího  padesátníka  z  naší  letošní dlouhé  řady.  Tentokrát Tondu.                                 Velká  gratulace.