Úvod » Zápasy » 2014 podzim

Tycho de Brahe SUP - nová sezóna

publikováno 31.08.2014

Úvodní slovo

Zdravím  naši Bohyni a všichny ostatní a na prahu naší další sezóny mně dovolte pár slov.

Minulá  sezóna  se  nám  opravdu  povedla  a  laťku  jsme  si  nasadili  hodně  vysoko. Díky  sérii  jedenácti  zápasů bez prohry  jsme  získali  docela  velké   sebevědomí  a  nakonec  jsme  oslavili  zasloužený  postup do  druhé  ligy,  kde  na  nás  sice  čekají  o  třídu  lepší  soupeři,  ale  pokud  předvedeme  takové  výkony,  tak  jako  proti  Rumu  v  našem  posledním  zápase,  nemám  vůbec  strach.  Prostě  půjdeme  zápas   od   zápasu  a  uvidíme.

No, a  jen  tak   na  okraj,  jako   poslední  přípravu   před  sezónou   jsme  zvolili  v  sobotu   turnaj  RATTUS  CUP,  který  pravidelně  pořádá  Viky Kassl  a tým Zlatý  krysy.  V hodně  kombinované  sestavě  jsme  hráli  ve  společném  týmu  Tycha SUP a Zlatých krys  proti  týmu  VAPE  za  ideálního  počasí  na  umělce  Salesiánského střediska. Zápas obě  strany  braly  hodně  přátelsky a  určitě  splnil  svůj  účel.  V naší  brance doslova perlil  Bohouš  a potvrdil,  že  je  na  úterý  připraven  na 100%.  Na našem  vítězství 7:4  měl  veliký  podíl,  v  závěru  se  střelecky  zadařilo  i Pavlovi. Ale chválím  i  Mydlocha  a Vláďu, kteří  předvedli  opravdu zodpovědný  výkon.  Konečný výsledek  nebyl  vůbec důležitý,  hlavně,  že  si  přítomní  pěkně  zahráli. Prostě  ideální  start do sezóny.  Jen  je  škoda, že  nás  nebylo  více, ale  dovedu  pochopit,  že  se  většina  věnovala  spíše  svým  blízkým  a  svým  povinnostem  v  poslednímu  volnému  víkendu.

Co  na  závěr. Přeju všem  hlavně  pohodu  v  týmu a  uvidíme.

Oldtimer