V obraně : Pavel Kopečný - Karel Vodička - Rosťa Sládek

V poli : Pavel Živný "Mydloch" - Bohouš Karafiát

Střídání : - Vláďa Kolankiewicz - Hanka Filipová - Zdeněk Lust - Michal Košťál

Omluveni : Michal Koscelanský - Mirek Volák - Tonda Tichý

Fans : 3 – dvě fanynky od Hanky z práce + Oldtimer

Branky : Michal Košťál 1:0 (29), A : Rosťa Sládek

Pavel Kopečný 2:1 (37), A : Rosťa Sládek

Jirka Patka 3:1 (41), A : Zdeněk Lust

Hanka Filipová 4:1 (46), A : Pavel Kopečný

Rosťa Sládek 5:1 (51), A : Pavel Kopečný

Po herní přestávce vyplněné tréninkovým zápasem s AFK Atentát jsme nastoupili k dalšímu ligovému utkání. Dramatický zápas měl dobrou úroveň a hrál se ve svižném tempu. Hlavně z naší strany. Sešli jsme v maximálním počtu a na začátku jsme se, i díky častému střídání, tak trochu hledali. To soupeř se na zápas scházel horko těžko. Nakonec byl bez střídání a hrál takovou obrannou zpomalovací taktiku a hrozil z brejků. Nabídnuté příležitosti nedokázal využít hlavně díky skvělému Járovi v brance a jednou jsme měli docela štěstí, když v čisté šanci trefil břevno. Naše dobré příležitosti ke skórování zůstávaly díky výkonu náhradního gólmana nevyužity, až v poslední minutě úvodní půle se po našem rohu a hodně nepřehledné situaci prosadil po šikovné teči naše „střelecká věž“ Michal Košťál, který byl na správném místě ve správném čase - 1:0.

Ale místo uklidnění jsme hned v úvodu druhé půli nabídli soupeři šanci na vyrovnání a ten ji využil a tak v 33.minutě skončila Járova neprůstřelnost na 153 minutách. Skvělá bilance. V dalším průběhu jsme ještě více zatopili pod kotlem a soupeři začaly docházet síly. Převahu jsme vyjádřili i brankově. Po dalším skvěle rozehraném rohu dal Pavel Kopečný z první pěkně k tyči - 2:1, vzápětí Jirka Patka potvrdil roli nejlepšího střelce a s velkým přehledem zvýšil na - 3:1. Pak Pavel Kopečný se u lajny krásně uvolnil a perfektně našel u tyče Hanku Filipovou, která zkušeně zavěsila - 4:1. Pavel Kopečný si roli ideálního nahrávače a Rosťa Sládek uklidil míč k tyči - 5:1. Další gól jsme už nedali, jen Jirka Patka po zaváhání soupeře na půlce to dal docela přesně, ale do tyče. Nakonec brankový účet uzavřel soupeř, který v poslední minutě v dobré šanci pouze trefil Járu, ale míč stejně zapadl do sítě. Smůla.

Díky všem. Jen tak dál.

Old_Timer

9.kolo - odehrané zápasy :

PFC Kodymka SUP B - 1.FC RUM SUP - 2:1, Radouč FC B - Bítovská SUP - 0:2, Stará škola - Apostrophe´FZ - 3:2, Felix club super - Benda 1964 OFC SUP 3:1

P.S. Dobrá zpráva pro všechny – Apostrophe hrál se Starou školou 2:3 a tak jsme se před derby s Bítovskou opět posunuli na první místo. Jo, a mimochodem zůstali jsme jediným neporaženým týmem. Dobrý, ne?